ModlarOyun Gündem

The Witcher 3 İçin NVIDIA DLSS 3.0 Frame Generation Modu Yayımlandı!

Witcher 3 için yeni nesil güncelleme görsel iyileştirmeler ve ışın izleme desteği gibi yeni özellikler getiriyor, ancak performans ve kararlılık hayal kırıklığı yaratıyor. NVIDIA DLSS ve AMD FSR kare hızı düşüşlerini ve takılma sorunlarını azaltabilirken, CD Projekt Red’in oyunun çoğu sistem yapılandırmasında sorunsuz çalışmasını sağlamak için hala yapması gereken çok iş var.

NVIDIA RTX 4000 GPU’larının şanslı sahipleri, buradan indirilebilen resmi olmayan NVIDIA DLSS 3.0 Frame Generation 1.3 modu ile artık önemli bir performans artışı elde edebilirler. Raporlara göre, mod sayesinde performans önemli ölçüde artıyor, bu nedenle CDPR tarafından gelecekteki düzeltmelerle resmi olarak uygulanması muhtemel.

The Witcher 3 dünya çapında PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One ve Nintendo Switch’te mevcuttur.

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir