Oyun Gündem

The Settlers: New Allies’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Settlers, bildiğiniz üzere Ubisoft’un köklü bir markası. Ubisoft oyunu tekrar tasarlayarak, yenilikler ekleyerek ve seriye yeni bir hava katarak markayı tekrar canlandırmak istiyor. 

YouTube’da yayınlanan yeni beş dakikalık geliştirici videosu, Ubisoft Dusseldorf ekibinin oyuncu geri bildirimlerinin ve diğer değişikliklerin oyunun mevcut durumunda itici bir güç olduğunu ortaya koyuyor. Oyuncuların sağladığı geri bildirimler ve iyileştirme fikirleri sayesinde oyuna eklenen veya değiştirilen bir çok özellik mevcut. Bunlar oyunun yeni sürümünde karşımıza çıkacak.

Bu yenilikler arasında; iyileştirilmiş kaydetme/yükleme işlevine sahip yeni kullanıcı ara yüzü, özelleştirilebilir tuş atamaları, yeni ordu dinamikleri, özel PVP maçları, benzersiz kimliğe ve yeteneklere sahip gruplar bulunacak. Ayrıca yayınlanan yeni fragmanda, gelecek yılın başında çıkacak olan The Settlers: New Allies’in çıkış tarihini de doğrulandı. Buna göre oyun PC kullanıcıları için 17 Şubat 2023 tarihinde çıkış yapacak.

Kaynak
Wccftech

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir