Oyun GündemRehberThe QuarryTümü

The Quarry: Tüm Kanıt Konumları

The Quarry’de Yaz Kampı’nın etrafına dağılmış on parça kanıt var, ancak bazılarını bulmak diğerlerinden daha zor.

Tarot Kartları ve İpuçları gibi Kanıt da The Quarry’de bulunabilen Koleksiyonların bir parçasıdır. Bir bölümde, karakterler, özellikle Kaitlyn Ka, birlikte çalışmaya karar verir ve Polisin hikayelerine inanabilmesi için Kanıt toplamaya ve her şeyi belgelemeye başlar.

Toplanan Kanıt miktarı, Son Söz’deki Bizarre Yet Bonafide podcast’inin ev sahibi Grace Corbin ile Anton Anderson arasındaki konuşmayı etkiler. Ayrıca The Quarry’deki tüm Kanıtları toplamak, oyunculara Komplo Teorisi Başarısı kazandırır.

The Quarry Tüm Kanıtlar Nerede Bulunur?

Toplamda 10 Kanıt var ve insanlar The Quarry‘nin her bölümünde bir Kanıt bulabilir.

BölümKarakterKanıtKonum
1AbigailBoş şişeİlk bölümde Abigail olarak oynarken Hackett’s Cabins bölgesinin ortasında dev bir ağaç var. İlk ipucu olan Boş Kan Şişesini bulmak için onunla etkileşime geçin.
2EmmaYırtık ÇantalarKamp Danışmanları son bir şenlik ateşi partisi düzenlemeye karar verdiğinde, Jacob ve Emma’ya biraz malzeme alma görevi verilir. Kampın Mağazasında, Jacob’ı arayarak açılabilen kilitli bir kapı bulmak için odanın sonuna doğru yürüyün. İçeride iki Yırtık Çanta var.
3JacobŞişmiş CesetBu Kanıt için, oyuncular birinci bölümde Jacob olarak ROTOR KOLUNU ÇALMAYI seçmelidir. Spor Koçu Emma ile yüzerken Rotor Kolunu göle düşürür. Jacob’ı kurtarmak ve üçüncü Kanıt, Şişirilmiş Ceset: DIVE INGRABQTE UPDETANGLE’ı almak için aşağıdaki seçenekleri seçin
4EmmaSaldırı FotoğrafıEmma ağaç eve ulaştıktan sonra, şoklayıcıyı almak için TORBALARI ARAYIN. Kapı açılıp kurt adam Max ortaya çıktığında, onu sersemletmek için TASER KULLANIN, ardından Kanıt olarak kullanmak için Saldırı Fotoğrafının FOTOĞRAFINI ÇEKİN.
5DylanPençe izleriHackett’s Cabins’e geri döndüğünüzde Dylan, Radio Hut Cabin’in duvarındaki Claw Marks’ın fotoğraflarını çekebilir.
6JacobHafıza kartıJacob, Emma’yı aramak için Ada’ya geri dönecek. Ahşap merdivenleri tırmanın ve kırık bir kamera bulmak için doğru yolda kalın. Hafıza Kartı Kanıtını almak için onunla etkileşime geçin.
7LauraDurdurma ve Vazgeçme MektubuLaura Polis Karakolunda gözünü bandajladıktan sonra ana ofise gidin ve Travis’in ofisinin dışındaki yazıcıları arayın. Durdurma ve Vazgeçme Mektubu orada olmalı.
8LauraEtEt, Taş Ocağı Madenlerindeki dev sütunun yakınındaki kare bir platformda bulunur.
9RyanKaylee’nin MektubuRyan, dokuzuncu bölümde bıçaklandıktan sonra yatak odasına girecek. Boş dolabın yanında Kaylee’nin Mektubunun bulunduğu bir kutu var.
10Kaitlynİz Kamera GörüntüleriSon Kanıt, Lodge’un çatı katında bulunur. İkinci kattaki sınıfın yakınındaki merdivenleri tırmanın ve Kaitlyn bir karton kutu içinde Trail Cam Video’yu bulmalıdır.

The Quarry PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir