Oyun GündemPCRehberThe Quarry

The Quarry: Bir Karakter Enfeksiyondan Nasıl Kurtarılır

The Quarry’de oyuncuları bir arkadaşını kurtarmak için ölüm kalım kararları vermeye zorlayan belirli durumlar vardır.

The Quarry’de enfeksiyona genellikle kurt adamlar başka birini ısırdıklarında neden olur. Hackett’s Quarry Yaz Kampında, tüm kahramanların enfekte olma şansı var. Bu laneti iyileştirmenin tek yolu, dolunay gecesinde ona sebep olan kurtadamı gümüşle öldürmektir. Ancak, göründüğü kadar kolay değil.

Enfeksiyonu durdurmak için daha basit bir yöntem daha var, ancak fedakarlık gerektiriyor. Kişinin canavara dönüşmemesi için vücudun lanetli kısmı kesilmelidir. The Quarry’nin bir bölümünde Ryan, Dylan’ın uzvuyla ilgili önemli bir karar vermek zorundadır.

Bir Karakter Enfeksiyondan Nasıl Kurtarılır

The Quarry’de Sadece Bir Et Yarası Başarısı elde etmek için oyuncuların belirli bir dizi seçim yapması gerekir:

  • Bölüm 1’de Abigail olarak GİRİŞ yapmayı seçin
  • Bölüm 5’te Dylan’ın kararını destekleyin

Bölüm 1

Bütün çocuklar gittikten ve Hackett’s Quarry Yaz Kampı boşaldıktan sonra, tüm kahramanlar eve gitmek için toplanacaklar. Oyuncular, kamp kabinlerinden birinin basamaklarında çizim yaparken görülebilen Abigail olarak oynama şansına sahip oluyorlar. Bir süre sonra Emma ortaya çıkar ve çantalarının kilitli kabinde olduğundan şikayet eder.

Burada Emma, ​​kilidi açmaya ve çantaları almaya zorlayarak Abi’yi kaderini şekillendirmeye ikna etmeye çalışır. Başarıyı elde etmek için ARA seçeneğini seçin. Ek olarak, oyuncular bu şansı daha fazla Koleksiyon Eşyası almak ve daha sonra Abigail’i The Quarry’de kurtarmak için kullanılabilecekleri için doldurulmuş oyuncağı almak için kullanabilirler.

Bölüm 5

Beşinci bölümdeki sahnelerden birinde Dylan ve Ryan, bir duyuru yaparak yardım almak için Hackett’s Quarry Camp Radio Hut’a gitmeye karar verirler. Ne yazık ki işler iyi gitmez çünkü Dylan kapıyı açtığında dışarıda bir kurt adam belirir. Canavar daha sonra kulübenin çatısına atlar.

Bu yeterli değilse, Kaitlyn, Abi ve Nick, çatıdaki yaratığı bilmeden kulübeye yaklaşacaklar. Grubu korumak için Ryan bir duyuru yapar ve onlara kabinin içinde saklanmalarını söyler. Emma ve Abi çantalarını almak için zorla girdikleri için üçlü içeri girmekte bir sorun görmeyecektir.

Bundan sonra Dylan, canavarı korkutmak için hoparlörler aracılığıyla gerçekten yüksek perdeli bir geri bildirim döngüsü patlatma fikriyle geliyor, hassas bir işitmeye sahip olduğunu varsayarak. Yayıncının bunu yapmasını sağlamak için DESTEKLE’yi ve ardından onu rahatlatmak için SAKİN’i seçin.

Ne yazık ki, Dylan kabloya uzanırken kurt adam elini ısırır ve ona bulaşır.

Çaresiz bir durumda olan Dylan, Ryan’a enfeksiyon çok hızlı yayıldığı için elini kesmesini söyler. DESPERATE diyalog seçeneğini seçin ve ardından eli kesmek için ZİNCİRLİ’yi seçin. El kesildikten sonra, oyuncular Just a Flesh Wound Achievement’ı alacaklar.

The Quarry PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?