Oyun GündemPCPlay StationXBOX

The Outer Worlds: Murder on Eridanos Çıkış Tarihi

The Outer Worlds: Murder on Eridanos, 17 Mart’ta çıkış yapacak.

The Outer Worlds genel olarak oyuncuların beğenisini kazandı. Ancak tek sıkıntı, oyun süresinin kısa olması idi. Yapımcı firma ek paketlerle bu eksiyi artıya çevirmeye çalışıyor. İlk ek paket Peril on Gorgon, ufak asteroidde yaşananları aydınlatmak ve bir gizemi açığa çıkarmak üzere maceraya atılmıştık.

Şimdiyse bizleri Murder on Eridanos adlı ek paket bekliyor.

DLC’de görgü tanıklarını sorgulayacak, bu cinayetten kimin sorumlu olduğunu açığa çıkarmaya çalışacağız. Oyunun eğlenceli yapısına uygun şekilde burada da bizi eğlenceli olaylar bekliyor. Suçsuz günahsız birini mi suçlayacaksınız ya da insanları cinayetten bir şekilde sizin sorumlu olduğunuza ikna etmeye mi çalışacaksınız.

Discrepancy Amplifier adlı bir cihaz da kullanımımıza sunuluyor. Bu cihaz sayesinde etraftaki delilleri açığa çıkarabileceğiz. Açığa çıkardığı detaylarla göreve ilişkin yeni seçenekler sunmasının yanında bu detaylarla ilgili mizahi analizler de sunacak.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir