Oyun Gündem

The Matrix Awakens’ın UE5 Deneyimi Yeni Nesil Konsollar için Yüklemeye Açıldı

Epic Games, PlayStation Store üzerinden PlayStation 5 ve Microsoft Store üzerinden Xbox Series için The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience’ın ön indirme sürümünü yayınladı.

 Epic Games ve işbirliği yapan ekipler tarafından oluşturulan ücretsiz teknik tanıtım (demo), Unreal Engine 5’in gücünü PlayStation 5 ve Xbox Series’de gösteriyor. UE5 ile nelerin mümkün olduğunu oyunculara sunuyor.

Bu ücretsiz, sınırları zorlayan sinematik ve gerçek zamanlı teknoloji demosunda, Unreal Engine 5 ile etkileşimli hikaye anlatımı ve eğlencenin geleceğine bir göz atılacak. The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience, Keanu Reeves ve Carrie-Anne’nin performanslarının yer aldığı bir yolculuk.

Bu demo ile beraber şimdiye kadar yapılmış en ikonik aksiyon serilerinden birinin dünyasına adım atacaksınız. The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience’ı şimdi ön yüklemeye açıldı. 

Demo 9 Aralık’taki The Game Awards 2021’de detaylandırılacak ve tüm içerik sunulacak. 

Fragman videosu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?