Oyun Gündem

The Lords of the Fallen Yeni Fragmanı Yayınlandı

The Lords of the Fallen’ın The Game Awards 2022’de gösterilen yeni fragmanı, hayranlara oyunun korkunç canavarlarına ve ikili dünyalarına bir bakış sunuyor.

The Game Awards 2022’de, The Lords of the Fallen için oyunun geçtiği canavar dolu dünyayı gözler önüne seren yeni bir fragman gösterildi. Başlangıçta Lords of the Fallen 2 olduğuna inanılan oyun, Gamescom Opening Night Live 2022’de güncellenmiş The Lords of the Fallen adıyla resmen duyuruldu.

The Game Awards 2022 izleyicileri yeni bir oynanış fragmanı ile The Lords of the Fallen’a yeni bir bakış attılar. Oyun içinde çekilen bu fragman, oyunun kahramanın bir lamba aracılığıyla görebildiği iki farklı dünyadan oluşan ortamı hakkında ipuçları veriyor. Spektral dehşetler, çok uzuvlu canavarlar ve hem büyü hem de yakın dövüş silahları kullanan boss benzeri büyücüler de dahil olmak üzere çeşitli düşmanlar ön plana çıkarılıyor. FromSoftware’in PS4’e özel Bloodborne’da görülen vücut estetiğinin yanı sıra Elden Ring ve Dark Souls serisinde görülen fantezi ortamlarını da çağrıştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir