Oyun Gündem

The Last Of Us Serisinin Satışları 37 Milyonu Aştı, Yeni Çok Oyunculu Oyunun Konsept Çizimi

Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Naughty Dog, The Last of Us serisinin toplam satışlarının Aralık 2022 itibariyle dünya çapında 37 milyon kopyayı aştığını duyurdu.

Şirketler ayrıca yeni bir konsept sanat çalışmasıyla yakında çıkacak olan The Last of Us bağımsız çok oyunculu oyunu için bir bakış daha paylaştı.

Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann “Haziran ayında The Last of Us’ın 10. yıldönümünü kutlayacağız ve bu serinin geleceği hakkında sizlerle daha fazla şey paylaşacağımız için çok heyecanlıyız” dedi. “Yol boyunca sizin için bazı eğlenceli sürprizlerimiz olacak, bu yılın ilerleyen zamanlarında size iddialı The Last of Us çok oyunculu oyunumuz hakkında bazı ayrıntılar sunmaya başlayacağız. Vinit Agarwal, Joe Pettinati ve Anthony Newman tarafından yönetilen bir ekiple, proje stüdyomuzdan taze, yeni bir deneyim olacak şekilde şekilleniyor, ancak Naughty Dog’un inanılmaz hikayeler, karakterler ve oynanış sunma tutkusuna dayanıyor.”

Yaklaşan diğer The Last of Us ile ilgili içerikler şunlardır:

  • The Last of Us’ın televizyon uyarlaması 15 Ocak’ta HBO ve HBO Max’te gösterime girecek.
  • The Last of Us Part I PC versiyonu 3 Mart tarihinde çıkış yapacak.
  • Orijinal The Last of Us, The Last of Us Part I ve televizyon uyarlamasıyla ilgili röportajlar ve kamera arkası görüntüleri.

Kaynak
Gematsu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir