Oyun Gündem

The Callisto Protocol Season Pass Yeni Ölüm Animasyonları İçeriyor

The Callisto Protocol’ün çıkış tarihi hızla yaklaşıyor ve birçok korku hayranı Glen Schofield’in son oyununa dalmak için heyecanlanıyor. Schofield Dead Space’te büyük bir rol oynamıştı ve bu oyunun yeniden yapımı ve The Callisto Protocol ile hayranların önümüzdeki birkaç ay boyunca iyi besleneceğini söylemek yanlış olmaz.

Görünüşe göre The Callisto Protocol’ün tek seferlik bir oyun olmaması belki de daha da heyecan verici. Digital Deluxe Edition’ı satın alanlar, zaman içinde oyuna daha fazla içerik gelmesini sağlayan bir Season Pass alacaklar ve VGC tarafından tespit edildiği üzere, The Callisto Protocol’ün Steam Sayfası hayranların bekleyebileceği tüm içerikleri listeliyor.

Hikaye DLC’si, yeni oyun modları, görünümler ve benzerlerinin yanı sıra Contagion Bundle ve Riot Bundle’ın bir parçası olarak 25 yeni ölüm animasyonu ekleniyor. Bunun tam olarak nasıl sonuçlanacağını göreceğiz, ancak bir Season Pass için benzersiz bir eklenti.

Bunun dışında, The Callisto Protocol için inanılmaz derecede zorlayıcı, ölümcül bir oyun modu, yeni alanlar ve silahlar ve oyuncuların “The Callisto Protocol’ün korkunç sırlarını daha derinlemesine inceleyecekleri” en az bir hikaye tabanlı DLC de dahil olmak üzere oldukça standart. Season Pass’in içerdikleri şunlar:

  • Outer Way Skin Collection: Callisto’nun dehşetinden kurtulmak için savaşırken UJC’ye karşı mücadele eden bir yeraltı isyanı olan Outer Way’in zırhını giyin.

  • Contagion Bundle: Yeni bir mod olan Contagion ile en üst düzey hayatta kalma korku deneyimini keşfedin. Azaltılmış cephane ve sağlık düşüşleri, özelleştirilmiş bir zorluk ve kalıcı ölüm ile Black Iron Prison’dan veya Callisto’nun yüzeyinin altında gizlenen dehşetten kaçmak için ikinci bir şansınız yok. Contagion Bundle ayrıca on üç yeni Jacob ölüm animasyonu ve Watchtower Skin Collection içeriyor.

  • Riot Bundle: Black Iron Prison’ın daha önce keşfedilmemiş bir bölgesine girin ve acımasız düşman dalgalarıyla savaşın. Silahlarınızı yükseltmek veya yenilerini yapmak için kredi toplayın ve yepyeni bir mod olan İsyan’da saldırıda olabildiğince uzun süre hayatta kalın. Riot Paketi ayrıca on iki yeni düşman ölüm animasyonu ve Engineer Kaplaması Koleksiyonu içerir.

  • Story DLC: Callisto Protokolü’nün korkunç sırlarını daha derinlemesine araştırın.

The Callisto Protocol 2 Aralık’ta PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için yayınlanıyor.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?