Oyun GündemPCPlay StationXBOX

The Callisto Protocol DLSS Desteği Sunmayacak mı?

The Callisto Protocol geliştiricisi Striking Distance ile AMD’nin bir süredir ortak oldukları oldukça açıktı ve bugün resmi ortaklıklarını duyurdular. Oyunun FidelityFX Super Resolution 2.0 (FSR 2.0) gibi en son teknolojileri destekleyeceğini zaten biliyoruz. Bu aynı zamanda oyunun DLSS ve DLAA gibi NVIDIA özelliklerini desteklemeyeceği anlamına da geliyor.

Bugün Yapılan Açıklama:

AMD’nin gücünü kullanarak Kara Demir Hapishanesinden kaçmak için hayatta kalın. Striking Distance Studios, Callisto Protocol’ü geliştirmek için AMD ile ortaklık kuruyor. 

Bu açıklama, DLSS gibi NVIDIA avantajlarının Callisto Protocol’de asla görünmeyeceği anlamına mı geliyor? Kesin değil. Örneğin, AMD sponsorluğundaki bir başka oyun olan Horizon Zero Dawn, lansmanından yaklaşık 4 ay sonra bir yama ile DLSS desteği almıştı.

Callisto Protocol 2 Aralık’ta PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PS5 için çıkış yapacak.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?