Oyun GündemTürkçe Yamalar

Terminator: Resistance + Annihilation Line Türkçe Yama Hazırlandı

Terminatör oyunun yaması nihayet çıkarıldı. Yamaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Direniş kahramanı Kyle Reese tarafından yönetilen önemli bir görevi tamamlamak için ateş hattının ötesine geçin.

ANNIHILATION LINE, ana kampanya hikayesinin ortasında başlıyor. Direniş, ilk Casuslarını az önce yendi, ancak Jacob Rivers için dinlenmeye vakit yok. John Connor’ın kendisinden, esrarengiz bir şekilde sessizliğe bürünen sivil bir yerleşim yeri olan Northridge Karakolu’nun soruşturmasına yardım etmesi yönünde emir geldi.

Northridge’den neden kimse telsizle girmeye çalışmadı? Bu Skynet’in işi mi? Ve siviller hala hayatta mı? Cevapları bulmak için Rivers ve Connor’ın sağ kolu Kyle Reese tarafından yönetilen küçük bir Direniş askeri ekibi, akla gelebilecek en tehlikeli bölgeye, İmha Hattının ötesindeki topraklara yönelmelidir.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

9 Yorum

  1. Beni uğraştırmadığınız için çok teşekkürler. kara kara düşünüyordum yamayı nasıl güncelleyecem diye. 🙂

  2. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM YAMA İÇİN NE VARSA SİZDE VAR VALLAHA İYİ SÜPER BİR SİTE HERGÜN BU SİTEYE UĞRAR BAKARIM YENİ BİR ŞEY VARMI DİYE NE DİYEYİM ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN=)

  3. Terminator Resistance Annihilation Line Update v1.0.60d ile uyumlu mudur ?

  4. yamayı indirdikten sonra dosyanın ismini Terminator-WindowsNoEditor_0 yapın. sonra atın türkçe olacak. Yoksa hata alırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?