HaberlerOyun GündemPCPlay StationXBOX

Tekken 8 için Yeni Konuk Savaşçılar Geliyor

Tekken 7’yi destekleme hikayesi, konuk savaşçılar sayesinde birçok oyuncu tarafından hatırlandı. Ana oyunun konusunda, Street Fighter’dan Akuma tarafından beklenmedik bir şekilde önemli bir rol oynandı ve yeni eklemeler Final Fantasy 15’ten Noctis ve The Walking Dead’den Negan eklendi. Bu yaklaşım hem hayranları hem de geliştiricileri memnun etti. Tekken 8’de, oyunun yapımcısı ve başkanı Katsuhiro Harada’ya göre yeni konuk karakterleri beklemeye değer.

Geliştiriciye göre, Tekken serisinin orijinal karakterleri ekip için oyunun ayrılmaz bir parçası olmaya devam ediyor. Aynı zamanda, konuk savaşçılar zaten sıkılmış kahraman kadrosunu büyük ölçüde canlandırabildiler. Harada’nın belirttiği gibi, Tekken 8’de yaratıcılar önceki bölümdeki başarılı yaklaşımları tekrarlamaya çalışacaklar.

Hayranlar beklenmedik franchise’lardan yeni kahramanlar alacak ve dövüş oyununun geliştiricileri bir kez daha tüm istekleri ve eleştirileri karşılamayı umuyor. Tekken 8, PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkış yapacak olan oyun Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?