Oyun GündemPC

Tekken 8 İçin Yeni Fragman Yayınlandı

Bandai Namco, Tekken 8 için kısa bir teaser yayınladı.

Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Evo 2022 dövüş oyunu turnuvası sırasında yayıncı, Tekken 7 için ücretsiz güncellemeyi ve oyunun Global Finalleri ile ilgili haberleri duyuran bir fragman yayınladı.

Bununla birlikte, fragman daha sonra Kazuya’nın Heihachi’yi ilk Tekken’in sonunda bir uçurumun kenarından düşürdüğü ara sahneyi gösteren kısa bir teaser ile sona erdi.

Fragman Kazuya’nın gülümsemesiyle sona erdi, ardından ekran “Hazır Olun” sözleriyle Kazuya’nın çok daha gerçekçi bir görüntüsüne dönüştü.

Tekken yönetmeni Katsuhiro Harada daha sonra kısa bir süre sahneye çıktı ve el sallayıp sahneden ayrılmadan önce Evo sunucularına sarılarak etrafta zıpladı.

Teaser, Tekken 8 için olduğunu açıkça belirtmese de, yedi yıldır yeni bir Tekken oyunu olmadığı için yenisi gelecek.

Tekken 7, 2015 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri düzenli DLC güncellemeleri alıyor.

Nitekim, ‘Tekken 8’ teaser’ı, 17 Ağustos’ta ücretsiz bir güncellemenin geleceğini bildiren bir Tekken 7 fragmanının sonunda ortaya çıktı.

Yeni güncelleme, oyunun her karakter için daha adil olmasını sağlamak için “yeni taktikler” ve dengeleme ayarlamaları içerecek.

Harada, geçen yıl Tekken X Street Fighter’ın 12 yıl önce duyurulmasına rağmen henüz tamamen iptal edilmediğini belirtmişti.

Harada’s Bar adlı video talk show’unun bir bölümünde Harada, oyunun rafa kaldırıldığını belirtti.

Ancak daha sonra altyazıların düzgün bir şekilde çevrilmediğini ve rafa kaldırıldığını, ancak kalıcı olarak iptal edilmediğini söylemek için Twitter’a gitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?