Oyun Gündem

Tank simülatörü Gunner-HEAT-PC Erken Erişim Olarak Çıkış Yaptı

PC’de tank sürebileceğiniz pek çok oyun var, ancak bugünlerde çok azı bir simülatör düzeyinde gerçekçilik içermekte. Gunner-HEAT-PC! veya GHPC bunu değiştiriyor. Soğuk Savaş dönemine odaklanan GHPC, başlangıç ​​noktası olarak popüler teorik Alman savaş alanını kullanır.

GHPC’nin amacı, 90’ların sonu ve 2000’lerin başındaki savaş simülasyonlarına benzer olarak tanımlayabileceğim, hala oldukça erişilebilir ve ilginç bir sim deneyimi sunmaktır. Kampanyalar, rastgele çatışmalar ve işbirlikçi çok oyunculu modu içerecek. Oyuncular, tanklar ve zırhlı personel taşıyıcıları gibi zırhlı araçları kontrol edecek, ancak diğer AI kontrollü kuvvetler de olacak.Bu, modern tank savaş oyunlarının hayranları için garip bir zaman. 

Oyun erken erişimde piyasaya sürüldü ve şu anda oldukça basit bir göreve ve rastgele itfaiye moduna sahip. Şu anda, piyade savaş araçlarından tanklara ve tanksavar füze rampalarına kadar otantik topçu optiklerine ve atış kontrol sistemlerine sahip bir düzineden fazla oynanabilir birim var.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?