Oyun Gündem

Syberia: The World Before PC için 18 Mart’ta Çıkıyor

Yayıncı Microids , Syberia: The World Before’ın PC versiyonunun Steam , Epic Games Store ve GOG üzerinden 18 Mart’ta çıkış yapacağını duyurdu.

Başlangıçta 10 Aralık 2021’de piyasaya sürülmesi planlanan macera oyunu , daha fazla kalite iyileştirmesine ertelendi.

Microids bir basın açıklamasında, “Mümkün olan en iyi deneyimi sunmak ve Kate Walker’ın Benoit Sokal tarafından tasarlanan destansı maceralarına büyük bir saygı göstermek istedik” dedi. “Bu ekstra haftalar, stüdyo Koalabs’ın ve ekibimizin hak ettiğiniz oyunu sunma konusunda kendilerine güvenmelerini sağladı.”

Microids ayrıca, Inon Zur tarafından bestelenen ve halihazırda yayın platformlarında bulunan oyunun orijinal skorunun, oyunun çıkışıyla birlikte vinil olarak da mevcut olacağını duyurdu.

Hakkında

Vaghen, 1937: Dana Roze, piyanist olarak parlak bir kariyere başlayan 17 yaşında bir kızdır. Ancak, İkinci Dünya Savaşı’nın şafağında, Kahverengi Gölge’nin faşist tehdidi Avrupa’yı sararken, geleceği üzerinde gölgeler görünmeye başlar.

Tayga, 2004: Kate Walker, hapsedildiği tuz madeninde elinden geldiğince hayatta kalır ve trajik bir olay onu kimliğini bulmak için yeni bir maceraya sürükler.

Ana Özellikler

  • Kıtalar arasında ve zamanda bir maceraya atılın. Çok uzun süredir gömülü kalmış gizemlerin dibine inerken hem Kate Walker hem de Dana Roze olarak oynayın.
  • Nefes kesen manzaraları ve ikonik karakterleri ile Benoit Sokal’ın fantastik ve şiirsel dünyasını keşfedin.
  • Geleneksel Syberia tarzında yapbozlar serpiştirilmiş gizemli bir komployu ortaya çıkarın !
  • Benoît Sokal ve Lucas Lagravette tarafından yazılmış, inanılmaz derecede yüksek bahisli iki büyüleyici hikayeyi keşfedin.
  • Inon Zur ( Syberia 3 , Fallout , Dragon Age , Prince of Persia ) tarafından bestelenen senfonik film müziği tarafından taşınmanıza izin verin .

Fragman videosu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

3 Yorum

  1. Syberia: The World Before PC için türkçe yaması yok mu gameolog? varsa ne zaman gelir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?