HaberlerOyun Gündem

Street Fighter 6 Bu Ay Teenage Mutant Ninja Turtles Crossover’ına Kavuşuyor.

Yakında Leonardo, Donatello, Raphael veya Michelangelo gibi giyinebileceksiniz.

8 Ağustos’ta Street Fighter 6 ve Teenage Mutant Ninja Turtles dünyaları çarpışacak ve sizi en sevdiğiniz kaplumbağaya dönüştürecek TMNT teçhizatı, ifadeleri, unvanları, pulları ve kostümleri Street Fighter 6’da satışa sunulacak.

Haber, EVO 2023’te Capcom’un ikonik dövüş serisinin son oyununa gelen tüm kaplumbağa özelliklerini gösteren kısa bir teaser ile duyuruldu. Leonardo, Donatello, Raphael ve Michelangelo, Injustice 2’de olduğu gibi tam DLC karakterleri olmayacak olsa da, bu işbirliğinde çok sayıda hayrana hitap edecek gibi görünüyor.

Street Fighter 6 x Teenage Mutant Ninja Turtles crossover’ının teaser’ı Savaş Merkezine eklenen TMNT temalı bir vitrini göstererek başladı. Daha sonra her bir kaplumbağanın kostümlerinin sergilendiğini görüyoruz.

Etkinin artmasına yardımcı olmak için, kaplumbağaların TMNT’ye daha çok benzemelerini sağlayacak ifadeler de olacak; bunlardan biri kaplumbağaların lezzetli pizzaları mideye indirmelerini sağlayacak. Ayrıca oyun içi cihaz duvar kağıtları, Fotoğraf Modunda kamera çerçeveleri, kaplumbağalara dayalı avatar resimleri, tam bir kostüm giymeden kaplumbağalara benzemenizi sağlayacak TMNT temalı aksesuarlar ve daha fazlası olacak.

İlgili videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Fethpasha

Atari 2000'den beri oyun oynayan zamanının bir çok oyununu tatmış ve genel itibari ile RPG tutkununu haline gelmiş birisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir