Oyun GündemTürkçe Yamalar

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin Türkçe Yama ve Kurulumu

Mücadelelerinin anısını gömmüşler yüreklerine…Acımasız savaşlara atıl ve birçok farklı yöntemle düşmanlarını alt et. Oyunda birden fazla zorluk seviyesi ve ekibini özelleştirmeni sağlayacak birçok farklı iş ve silah bulunuyor. Böylece nasıl oynamak istediğine sen karar verebilirsin.Kristallerin ışığını geri getirmek barışı da getirecek mi, yoksa karanlığın yeni bir yüzü mü ortaya çıkacak? Ya da belki de bambaşka bir şey seni bekliyordur.

EMEĞİ GEÇENLER: Gameolog, sweaty

NOT:
Test edilen oyun versiyonu: v1.0.1

KURULUM:
İlk olarak oyunun ana klasörünün içinde bulunan “string” ve “string_pc” klasörlerini silin. Daha sonra
indirdiğiniz rar dosyası içinde bulunan exe dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atın ve kurulumu yapın.

YAMAYI İNDİR

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

11 Yorum

  1. Vay arkadaş oyun daha çıkalı günler oldu siz türkçe yamayı çıkarmıssınız elinize sağlık valla ingilizce oynayıp anlamamaktansa makine çeviriyle yarım yalamak anlamayı tercih ederim.

  2. Merhaba. Öncelikle emeğinize sağlık. Fakat Yamayı indiremiyorum. Discord daveti geçersiz diye hata veriyor. Bilginiz olsun. Güncellerseniz DC’ye üye olabilir diğer arkadaşlar da.

  3. Merhaba; öncelikle belirteyim link çalışıyor. Sunucumuza geldiyseniz daha önce ban yemiş olabilirsiniz. Bir de VPN ile deneyin ve nickinizi bana iletin ki kontrol sağlayayım.

  4. öncelikle emeğinize sağlık oyunun 1.0.1 versiyonunda baya ilerledim yamasız olarak sonrasında yamayı kurup denediğimde belli, belirsiz yerlerde oyundan atıyor bilginiz olsun

  5. Türkçe yama kurulu iken oyun ayarlarına girince atıyor oyundan neden acaba oyunun yeni sürümü diye mi acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?