Oyun Gündem

Steam Next Fest için Geri Sayım Başladı

Valve, Haziran Steam Next Fest etkinliğinin tanıtım videosunu yayınladı. Steam Next Fest, oyuncuların demoları deneyebileceği, geliştiricilerle sohbet edebileceği, canlı yayınları izleyebileceği ve Steam’de yaklaşan oyunlar hakkında bilgi edinebileceği çok günlü bir kutlama haftası desek yanlış olmaz. Steam geliştiricileri için Next Fest, oyunculardan erken geri bildirim alma ve Steam’de gelecek lansmanlar için izleyici kitlesi oluşturma fırsatıdır.

13 Haziran’dan 20 Haziran’a kadar Steam’de sınırsız sayıda yeni oyun demosu oynayın. Dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerden tüm türlerde yüzlerce demodan bahsediyoruz.

Her zaman olduğu gibi, Steam ana sayfasında hafta boyunca devam edecek canlı yayın programı ve geliştirici sohbetleri olacak. Etkinlik sırasında oyunların demolarını oynayarak özel rozetler kazanma fırsatını da kaçırmayın.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir