Oyun Gündem

Steam Kullanıcıları Resident Evil 4 Remake Demo’da Bulunan Çeşitli Sorunlardan Şikayetçi

Oyuncular, Resident Evil 4 Remake PC demosundan şikayetçi. Bazı oyuncular oyunu çalıştıramıyor, başlangıçta bir hata alıyor, diğer oyuncular ise FPS drop sorunlarından bahsediyor.

Sadece birkaç gün önce Wo Long: Fallen Dynasty ve The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition‘ın PC sürümüyle ilgili aynı şikayetler vardı, ama hala PC oyuncuları optimizasyon belası ile uğraşıp duruyor.

Bazı oyuncular, drop sorunlarını gidermek için ışın izlemeyi kapatmanızı öneriyor olsa da genel olarak oyunun uyarı vermeden masaüstüne dönerek çökmesinin çözümünün bir yolu yok.

Son olarak, yetersiz fare ve klavye desteğinden şikayet edenler var. Risk şu ki, tüm bu sorunlar son sürümde kalırsa (oyunun 24 Mart‘ta çıktığı göz önüne alındığında, tüm kusurları düzeltmek için gerçekten çok az zaman var), çoğu kişi misilleme olarak klasik olumsuz yorum bombardımanına başlayabilir.

Kaynak
Playground.ru

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir