Oyun Gündem

Steam Erken Erişimdeki TOP 10 Oyun!

Steam platformunda bildiğiniz üzere sürüsüne bereket erken erişimde bulunan oyun mevcut. Bu oyunlardan bazıları yıllardır erken erişimde kalarak oyuncuları canından bezdirse de bazı oyunlar tam sürüme ulaşıyor. Tam sürüm çıkmasını beklediğimiz ve erke erişimde dahi çok beğenerek oynadığımız oyunları sizler için sıraladık. Listeye bir göz atmanızda yarar var.

Henüz tam sürümü çıkmamış oynaması keyifli oyunlar listemize başlıyoruz…

1. Len’s Island

Flow Studio tarafından geliştirilen, içerisinde keşif, tarım, inşaat ve dövüş gibi oynanış ögeleri bulunan Len’s Island Steam’de henüz erken erişimde olmasına rağmen büyük bir başarı elde ediyor.

2. Valheim

Valheim Rehberi ve İpuçları

İskandinav mitolojisinde çeşit çeşit yaratıklarlarla savaştığmız geçtiğmiz yılın hayatta kalma kategorisinde büyük bi başarı elde etmiş Valheim aktif olarak aldığı güncellemeler sayesinde Steam’de güzel bir başarı yakaladı.

3. Craftopia

Pocketpair tarafından yapılan Craftopia, avcılık, çiftçilik, savaş, keşif, inşaat gibi pek çok farklı oynanış elementini bünyesinde bulunduruyor. Çok oyunculu hayatta kalma oyunu Steam’de %83’ü olumlu inceleme aldı.

4. Seen

Seen Games tarafından geliştirlen ve oldukça makul bir fiyata satılan Seen bir çocuğun kendi karanlık dünyasından kaçışını anlatıyor. Seen aldığı binlerce inceleme sayesinde Steam’de Çok olumlu seviyesine ulaştı.

5. SCUM

Çok uzun zamandır erken erişimde olan çok oyunculu hayatta kalma oyunu SCUM gerçekçi oynanış mekanikleriyle oyuncuların sevgisini üstüne toplamayı başardı.

6. Becastled

Besieged ile kuşatma aletleri inşa edip kale kuşatmayı sevenleri Becastled’a davetli. kendi kalemizi inşa ettiğimiz ve çeşitli kuşatmalardan koruduğumuz
her seferde daha güçlü savunmalar oluşturmak görevimiz oluyor.
25 TL’den satışa çıkan Becastled erken erişim sürecinde olmasına rağmen 3,450’den fazla incelemeyle Olumlu notunu almayı başardı.

7. Phasmophobia

Kinetic Games tarafından geliştirilen Phasmophobia Steam’de çok yüksek bir başarı yakaladı. Yüz binlerce inceleme sayesinde çok oyunculu korku oyunu Son Derece Olumlu seviyesine ulaşmayı başardı.

8. Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate serisinin heyecanla beklenen yeni oyunu geçtiğimiz yıllarda erken erişime açıldı. Aktif olarak güncelleme alan Baldur’s Gate 3 Steam’de on binlerce inceleme alarak oyuncular tarafından Çok Olumlu notunu aldı.

9. Mount and Blade II: Bannerlord

Pandemi sürecinde erken erişime açılan Mount and Blade II: Bannerlord oyuncular tarafından yoğun ilgi görmekte. Erken erişim sürecinde iki yılı geride bırakan oyun yeni içeriklerle tam sürümüne kavuşmaya hazırlanıyor.

10. V Rising

Stunlock Studios tarafından geliştirilen V Rising erken erişim sürecinde başarılı yapımlar arasında yer alıyor.V Rising, keşif, savaş, hayatta kalma, üs yönetimi ve inşaat gibi oynanış elementlerini içeriğinde bulunduruyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir