Oyun Gündem

Starfield’daki Romantik İlişki Alternatifleri Dört Karakterle Sınırlı Olacak

Starfield oyun yönetmeni Todd Howard bugün (22 Haziran) erken saatlerde Kinda Funny Xcast’e katıldı ve romantik ilişkiler hakkında bazı yeni bilgiler verdi. Howard, yeni oyundaki romantik ilişkilerle ilgili bir izleyici sorusuna yanıt olarak “Dört ana Takımyıldızı, kendileri ve aşkları için tam görev zincirlerini destekleyenler” dedi.

Başka bir deyişle, Starfield’da kaç yol arkadaşı bulunacak olursa olsun, bunlardan yalnızca dördüyle romantik ilişki kurabileceğiz.

Howard ayrıca yoldaşların genel olarak nasıl çalıştığını da detaylandırdı. Starfield’daki seçimlerinizin yol arkadaşlarınız için ciddi sonuçları olabileceği ortaya çıktı. Müttefikleriniz sizi sırtınızdan bıçaklamayabilir, ancak Howard’ın yorumlarına bakılırsa, çok uzun bir süre size çok kızgın olacaklar.

Yeni röportajın başka bir yerinde Howard, prosedürel Starfield gezegenlerinin elle oluşturulmuş konumlara sahip olacağını ve bunların hepsinin bir gezegene iner inmez yükleneceğini ve tanımlanacağını açıkladı. Açıkçası Starfield’ın ana konumları ve gezegenleri önceden belirlenmiş ve el yapımı, ancak kozmik genişlik söz konusu olduğunda pek çok şey şansa bırakılıyor.

Starfield nihayet bu yılın sonlarında 6 Eylül’de PC ve Xbox Series X/S için çıkacak.

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir