Oyun Gündem

Starfield Rekor Kırdı!

Microsoft‘un gözbebeği; Fallout, Elder Scroll’s gibi serilerin yaratıcısı ünlü geliştirici Bethesda‘nın yeni Aksiyon RPG oyunu Starfield, Bethesda tarihinin en büyük rekorlarından birisini kırdı.

6 Eylül’de çıkışını gerçekleştiren Starfield, Xbox Series S / X ve PC‘de çıkışını gerçekleştirdi. Creation Engine 2 ile hem grafiksel olarak, hem hikaye çeşitliliği olarak oyuncuları tatmin etti. Bethesda oyunlarının en büyük özelliği; her oyuncunun farklı farklı hikayeler ve maceralarla karşılaşıp bunun üzerine konuşulabilmesi. Özellikle Reddit gruplarında kullanıcıların paylaştığı çok farklı ve ilginç maceralarla karşılaşabilirsiniz.

Starfield 6 Milyon Oyuncuya Ulaştı!

Oynadıkça şaşırdığınız, farklı farklı maceralarla karşılaştığınız Starfield‘ı oyuncularda boş geçmedi. Bethesda; tarihinin en büyük rekorlarından birisini kırdığını açıklayarak, Twitter hesabında Starfield oyununun çok kısa bir sürede 6 milyon oyuncuya ulaştığını duyurdu.

Çok kısa sürede 6 milyon oyuncunun oynadığı Starfield, Bethesda‘ya dudak uçaklatacak seviyede bir para kazandırdı. Şimdilik Bethesda‘nın Starfield‘dan kazandığı paranın 500 milyon (500.000.000) dolara yaklaştığı tahmin ediliyor.

6 milyon oyuncunun övgülerini alan Starfield‘ı sizde sitemizde bulunan Türkçe Yama ile oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir