Oyun Gündem

Star Wars: Outlaws’ın Gösterimi ve Oynayış Hikayesi Nihayet Açıklandı

Ubisoft Entertainment, şimdiye kadarki en iddialı projesi olan ve ikonik Star Wars uzay operasyonuna dayanan Star Wars: Outlaws’ın detaylı bir demosunu nihayet yayınladı. Oyunculara, Outer Rim’deki en büyük soyguna girişen dolandırıcı Kay Vess’in tam teşekküllü bir anti-kahraman olarak ön planda olduğu heyecan verici bir aksiyon oyunu sunulacak. Star Wars yeraltı dünyasının nasıl uygulanacağını ve oyuncuları hangi açık dünya özelliklerinin beklediğini Ubisoft Forward’da yer alan ve neredeyse 10 dakika uzunluğundaki oynanış videosundan izleyebilirsiniz.

Star Wars: Outlaws oyuncuları ilk açık dünya Star Wars deneyimiyle buluşturuyor. Aksiyon, Massive Entertainment liderliğinde ve Lucasfilm Games’in desteğiyle Ubisoft’un dokuz şirket bünyesinde bulunan stüdyoları tarafından geliştiriliyor. Konu, alıngan Kay Vess ve onun sadık android arkadaşı Nix etrafında dönecek. Kahramanlar kendilerini Star Wars: The Empire Strikes Back ve Star Wars: Return of the Jedi arasındaki bir suç dünyasında bulurlar. Galaktik İmparatorluk isyancılara karşı zafer kazanırken, onlar da suç örgütleriyle savaşıyor, çalıyor ve dolandırıyorlar.

Star Wars Outlaws’ın ana oynanış özellikleri:

  • Hız motorunuzla geniş açık arazilerde yarışmadan önce hareketli şehirleri ve restoranları olan farklı gezegenleri keşfedin. Her gezegen yeni maceralar, benzersiz zorluklar ve risk almaya istekliyseniz cazip ödüller sunuyor.
  • Yüksek riskli bir suçlunun hayatını yaşayın. Oyuncular her durumu kendi avantajlarına çevirebilir: blaster’ınızla savaşın, gizlilik ve aletlerle düşmanları alt edin veya düşmanların dikkatini dağıtmak ve zekanızla üstünlük sağlamak için doğru anları bulun.
  • Galaksinin suç örgütleri için tehlikeli ve yüksek ödemeli görevleri tamamlayın. Galaksinin en çok arananlarından biri olmak için değerli malları çalın, gizli yerlere sızın ve düşmanları alt edin. Yaptığınız her seçim sürekli değişen saygınlığınızı etkiler.

Star Wars: Outlaws, 2024 yılında PC ve konsollarda piyasaya çıkmayı hedefliyor.

Kaynak
PlayGrond

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir