Oyun Gündem

Star Wars Jedi: Survivor’ın Satışları Beklentileri Fazlasıyla Aştı!

EA, üç aylık kazanç raporu sırasında, kısa süre önce piyasaya sürülen Star Wars Jedi: Survivor’ın, şirketin beklentilerine göre Star Wars Jedi: Fallen Order’ın satış rakamlarına kıyasla iyi bir performans gösterdiğini açıkladı.

EA CEO’su Andrew Wilson, Star Wars Jedi: Survivor’ın şimdiden “milyonlarca” oyuncu tarafından oynandığını söyledi ve satış oranını tahminlere kıyasla “çok yüksek” olarak nitelendirdi

Star Wars Jedi: Survivor için satış rakamları olmamasına rağmen, Wilson oyunun sonuçlarından oldukça memnun görünüyordu. Oyunun kazanç duyurusundan sadece 11 gün önce piyasaya sürülmüş olmasına rağmen, şirket oyunun satış rakamlarından oldukça memnun görünüyordu.

Wilson, “Bence Jedi: Fallen Order ile olduğumuz yönde ilerliyoruz ve bu bizim için çok güçlü bir lansmandı,” dedi. “Henüz çok erken, sanırım sadece 11 gün içindeyiz, farklı bir pazar dinamiğindeyiz, ancak satışların beklentilerimizin ve Jedi: Fallen Order’ın çok ötesinde olduğunu söyleyebilirim.”

Star Wars Jedi: Survivor bu ayın başlarında piyasaya sürüldü. Oyun bir dizi teknik sorunla karşılaşmasına rağmen, Steam’de 67.000 eşzamanlı oyuncuya ulaşarak büyük bir başarı elde etti.

Kaynak
PlayGround

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir