Oyun Gündem

Star Wars Jedi: Survivor’ın Oyun Yönetmeni, Sevilen Karakterin Olası Bir Bölümde Geri Döneceğini Söylüyor

Respawn’ın Jedi: Survivor’ında Star Wars dünyası için son derece önemli olan bir sürü yeni ve geri dönen karakter var ama belki de hiçbiri Thurgle kadar önemli değil.

Star Wars hayranlarının tuhaf karizmatik hareketleriyle dikkatini çeken Jedi: Survivor oyun yönetmeni Stig Asmussen, önümüzdeki dönemde geri döneceğinin ipuçlarını verdi.

Beyond podcast’i için IGN’e konuşan Asmussen, Turgla’ya yönelik hayran tepkisini yorumladı ve takipçilerine gelecekte daha fazlası için umut verdi.

“Bence aktör Richard Horwitz onunla harika bir iş çıkardı ama yayına çıktığında, insanların ona karşı tepkilerini gördüğümüzde, ekip olarak hissettiğimiz pek çok şeyi doğrulayıp destekleyeceğiz.”

Son olarak, Thurgle’ın belki de Asmussen’in yapmayı planladığı üçüncü oyunda geri dönüp dönemeyeceği sorulduğunda, Asmussen bunu umut ettiğini söyledi.

Kaynak
PlayGround

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir