Oyun Gündem

Star Wars Jedi: Survivor Resmi Olarak Duyuruldu!

Electronic Arts, Respawn Entertainment ve Lucasfilm, Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı oyunu olacak olan Star Wars Jedi: Survivor’ı duyurdu. Oyun 2023’te Xbox Series X|S, PlayStation 5 ve PC için çıkacak.

Duyuru ile birlikte oyun için bir teaser yayınlandı:

Electronic Arts, Star Wars Jedi: Survivor’ı böyle tanıttı:
Star Wars Jedi: Survivor, Jedi: Fallen Order’daki olaylardan beş yıl sonrasını konu alıyor. Cal, galakside kalan son Jedi’lardan biri olmanın ağırlığını hissetmeye başlarken, İmparatorluğun sürekli arayışının bir adım önünde kalmalıdır. Sadık arkadaşı BD-1’in eşlik ettiği Cal, yolculuğunda birçok benzersiz ve ilginç karakterle tanışacak ve ekip oluşturacak. Jedi: Survivor, serinin hızlı tempolu savaşını yeni ve yenilikçi yollarla genişletecek. Cal, hayatta kalabilmek için yeni beceriler öğrenmeli ve Güç ile olan bağlantısını güçlendirmelidir.

Asmussen’in oyun hakkındaki yorumu:
Jedi: Fallen Order tamamlanmadan önce bile ekibimizin Cal, BD ve ekibin macerasını devam oyununa nasıl getireceğine dair bir vizyonu vardı. Jedi: Survivor için, Jedi: Fallen Order’ın mirasını geliştirmek için Lucasfilm Games ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Cal’ın hikayesini olgunlaştıkça ve karanlık zamanlarda hayatta kalırken genişletmek için daha dinamik Jedi savaşı ve sinematik hikaye anlatımı oluşturmak için en son teknolojiyi kullanıyoruz. Bu yılın ilerleyen zamanlarında dünyaya oyun hakkında daha fazla bilgi vermek için sabırsızlanıyoruz.

Lucasfilm Games Başkan Yardımcısı Douglas Reilly de oyun hakkında yorum yaptı:
Milyonlarca Star Wars hayranı Cal Kestis’in hikayesinden büyülendi ve bu destansı hikayeyi sürdürmek için Respawn’daki geliştiricilerle birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Star Wars Jedi: Survivor’ı ve Cal Kestis’in dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla olan yolculuğunun bir sonraki bölümünü getirmekten heyecan duyuyoruz.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir