Oyun Gündem

Söylenti: Ubisoft Çok Oyunculu Far Cry Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Yeni bir söylenti, Ubisoft’ta Far Cry 7 ile birlikte geliştirilmekte olan bağımsız bir çok oyunculu Far Cry projesinin ayrıntılarını paylaşıyor.

Insider Gaming kaynaklarına göre Ubisoft, Far Cry serisinde bağımsız bir çok oyunculu oyunla birlikte Far Cry 7 üzerinde çalışıyor. Insider Gaming bu iki oyun hakkında fazla ayrıntıya sahip değil, ancak kaynakları her iki oyunun da bir noktada tek bir oyun olarak tasarlandığını ve daha sonra iki ayrı oyuna bölündüğünü paylaştı. Aynı kaynaklara göre, Far Cry 7 dahili olarak Project Blackbird olarak bilinirken, çok oyunculu oyun Project Maverick olarak adlandırılıyor ve Ubisoft Montreal her ikisinde de yer alıyor.

Insider Gaming, çok oyunculu Far Cry oyununun geliştirme süreci boyunca birkaç kez değiştiğini ve şu anda permadeath mekaniğine sahip extraction tabanlı bir nişancı oyunu olduğunu paylaştı. Dahası, bu Far Cry oyunu Alaska’nın vahşi doğasında geçiyor ve rapor, 2015’te yapılan bir ankette uzak Alaska’da geçen bir hayatta kalma oyunundan bahsedildiği için oyunun uzun süredir geliştirilmekte olup olmadığı konusunda spekülasyon yapıyor. Sızıntılar bununla da bitmiyor, Insider Gaming bu çok oyunculu Far Cry oyunundan sandıklar, çıkarma bölgeleri ve daha fazlasını gösteren ekran görüntüleri aldığını iddia ediyor.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir