Oyun Gündem

Söylenti: Spider-Man 2 Kötü Karakterleri ve Hikaye Detayları Sızdı

Yakın zamanda ortaya çıkan bir sızıntı, Marvel’s Spider-Man 2 için oyunun birçok kötü karakterine ilişkin bilgiler de dahil olmak üzere birçok potansiyel olay örgüsü ve karakter detayı içeriyor.

Marvel’s Spider-Man 2’nin, oyunun ana kötü karakterleri hakkında bazı bilgiler de dahil olmak üzere, bazı potansiyel olay örgüsü ayrıntıları internete sızdırıldı. Insomniac’ın eleştirmenlerce beğenilen süper kahraman aksiyon serisinin bir sonraki bölümü 2021’de duyurulmuştu ve şimdi hayranlar Marvel’s Spider-Man 2’nin bu yıl içinde PlayStation 5’te piyasaya sürülmesini heyecanla bekliyor. Kesin bir çıkış tarihi hala bilinmiyor, ancak Insomniac sonbaharda bir ara hazır olması gerektiğini belirtti.

Marvel’s Spider-Man 2’nin konusu hala büyük ölçüde gizli olsa da, önceki iki oyundaki çeşitli unsurlar üzerine inşa edilecek. Peter Parker ve Miles Morales, New York’u tehdit eden tüm kötü adamlardan koruma görevlerine devam edecekler; Venom ve Avcı Kraven, yaklaşan devam oyununun ana düşmanları olarak tanıtıldı. Klasik Örümcek Adam mitolojisinde bir değişiklik olarak, Peter’ın çocukluk arkadaşı ve çizgi romandaki rakibi Harry Osborn’un Marvel’s Spider-Man 2’de Venom ortakyaşamının insan taşıyıcısı olduğu ima edilmişti, ancak yeni bir söylenti durumun böyle olmayabileceğini gösteriyor.

Bir 4chan kullanıcısı Marvel’s Spider-Man 2’nin konusunu bildiğini iddia ediyor ve bazı önemli ayrıntıları internette paylaştı (ComicBook.com aracılığıyla). Bu sözde sızıntıya göre, Peter erkenden Simbiyot ile enfekte olacak, klasik Simbiyot Giysisini kazanacak ve ortaya çıkan yeni güçlerini eski polis müttefiki kanunsuz katil Yuri Watanabe’yi yenmek için kullanacak. Norman Osborn Örümcek’in yeni yeteneklerinden endişe duymaya başlar ve onu yakalaması için Kraven’ı tutar. Gittikçe şiddetlenen birkaç savaştan sonra Peter sonunda kostümden kurtulur ve bu kostüm daha sonra çizgi romanlardaki orijinal Venom olan Eddie Brock’a bulaşır.

Sızıntıya göre Eddie, Marvel’s Spider-Man 2’de, ilk oyundaki Mary Jane ve Miles’ın yer aldığı gizlilik bölümlerine benzer şekilde oynanabilir bir karakter olacak. Eddie, Venom’a dönüştükten sonra Peter’dan intikam almak için Kraven ile işbirliği yapacak ama sonunda Avcı’yı öldürecek. Bu arada, Norman sözde Harry’yi Yeşil Cin olması için gazlar ve iki Örümcek Adam, Goblin ve Venom arasında son bir yüzleşmeye yol açar. Norman daha sonra Harry’yi daha gelişmiş bir Goblin kostümüyle öldürür ve Eddie’den Simbiyot’u çıkararak hem Brock’un hem de yaratığın bir çatıdan düşerek kaybolmasına yol açar.

Marvel’s Spider-Man 2’nin bu doğrulanmamış senaryo sızıntısında yer alan diğer kötüler arasında Mysterio, Sandman, Big Wheel, Shocker, Paste Pot Pete ve Screwball yer alırken, Doc Ock’un da sesli bir cameo ile yer aldığı iddia ediliyor. Miles’ın alt hikayesinin Peter’la arasında, Peter’ın deneyimsizliği nedeniyle yaşanan gerginliği içerdiği ve Miles’ın şehirdeki gizemli sinyalleri ve olayları araştırarak zaman geçirdiği bildiriliyor. Son olarak, kredi sonrası bir sahnede “Spider-Verse olayları” sonucunda çoklu evrene bir portal açılacak ve gelecekteki devam filmleri için bir kurulum olarak kafası karışmış bir Spider-Gwen ortaya çıkacak.

Kaynak
gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir