Oyun Gündem

Söylenti: Serinin Yaratıcısı Dragon’s Dogma 2’nin Gelecek Yıl Resmi Duyurusunu İpuçları Verdi

Kasım 2020’de Capcom bir hacker saldırısına uğradı, ardından şirketin dahili belgeleri ağda herkese açık hale getirildi, bu sızıntı sayesinde kullanıcılar stüdyoda hangi projeler üzerinde çalıştıklarını öğrenebildiler, listede rol yer aldı. – Dragon’s Dogma 2’yi oynuyor ve o zamandan beri hiçbir ayrıntı veya ipucu olmadı. erken bir duyuru için, yalnızca içeriden gelenlerden olası bir sürümün ertelendiği bilgisi , ancak orijinal oyun Hideaki Itsuno’nun yaratıcısı tarafından yapılan son açıklamalardan sonra, her şey gösteriyor İlk resmi duyurunun önümüzdeki 2022’de gerçekleşeceğini söyledi.

Yeni Yıl kutlaması vesilesiyle sosyal ağlarında şu mesajı paylaştı ve önümüzdeki yıl üzerinde çalıştığı projeyi göstereceklerini belirtti.

Elbette bunlar sadece tahmin, ancak görünüşe göre Capcom ve Hideaki Itsuno’nun üzerinde çalıştığı büyük bir oyunun duyurusunu bekliyoruz ve bu başlı başına çok iyi.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir