Oyun Gündem

Söylenti: PlayStation State of Play sunumu bu hafta yapılacak ancak Sony etkinliği ertelemeyi düşünüyor

Son zamanlarda, Sony’nin Mart ayında yeni bir State of Play’e ev sahipliği yapmaya hazırlandığına dair söylentiler görüyoruz. Sorun şu ki, hemen hemen her zaman bu türden bir şeyin hemen köşede olduğunu iddia eden birkaç kişi var ve iddialarının arkasında gerçekte kimin güvenilir bilgiye sahip olduğunu bilmek zor olabilir. 

Aslında Gamereactor, birkaç isimsiz kaynağın Sony’nin gerçekten çok yakında bir demo düzenleyeceğini doğruladığını iddia eden bir gönderi yaptı. Birkaç “çok güvenilir” kaynağa ve PlayStation dışından bir başka kaynağa göre, şirket bu hafta bir State of Play (veya eşdeğeri) düzenlemeyi planlıyor.

Ancak bu kaynaklar, bu planın değişebileceğini de söylediler; Mevcut dünya olayları nedeniyle Sony, görünüşe göre gösteriyi Mart ayında daha sonraki bir tarihe ertelemeyi düşünüyor.

Eğer doğruysa, God of War Ragnarok, sahne alacak bir sonraki PlayStation Studios oyunu gibi görünüyor. Bu gösterinin, platform sahibinin Game Pass’e yanıtını sunacağı yer olması da mümkündür. Kod adı Spartacus Projesi olan yeni abonelik planının, PS Now’ı PS Plus ile birleştireceği ve birden fazla ödeme katmanına her türlü ek avantajı ekleyeceği bildiriliyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir