Oyun Gündem

Söylenti: Forza Motorsport’un Çıkış Tarihi Ertelenebilir

Yeni bir söylentiye göre, yakında çıkacak olan Forza Motorsport yarış oyununun çıkış tarihi yılın sonlarına doğru ertelenebilir.

Forza Motorsport, Xbox ve Bethesda Developer Direct sunumunda yer alan oyunlardan biriydi. Etkinlikte yer alan diğer oyunlar için de belirli çıkış tarihleri verildi; Microsoft hayranların bir sonraki Elder Scrolls Online genişlemesini, co-op vampir nişancı oyunu Redfall’u, strateji oyunu Minecraft Legends’ı ve etkinlikle aynı gün gölgesi düşen yepyeni aksiyon oyunu Hi-Fi Rush’ı tam olarak ne zaman oynayabileceklerini doğruladı. Forza Motorsport ise sunumunu belirsiz bir 2023 tarihi ile sonlandırdı.

Sektörün içinden Jeff Grubb bunun nedeninin Forza Motorsport’un çıkış tarihinin 2023’ün ilk yarısının dışına itilmesi olduğunu öne sürdü. “Görünüşe göre Forza yılın ilerleyen dönemlerine kayacak. Muhtemelen yılın ilk yarısı olmayacak,” dedi Grubb Game Mess podcast’inin son bölümünde. Grubb bu bilgiyi “duyduğunu” ve bu konuda “oldukça iyi” hissettiğini söyledi. Hayranların bu bilgiye şüpheyle yaklaşması gerektiğini söylemeye gerek yok, ancak Grubb’ın kanıtlanmış bir sicili var ve etkinliğin Forza Motorsport’a bir çıkış günü vermemesi oyunun ertelendiği fikrini destekliyor.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir