Oyun Gündem

Söylenti: Call of Duty 2022 Detayları Sızdırıldı

Bir sızıntı, bir sonraki Call of Duty oyununun duyurusu ile ilgili ayrıntıları açıklayarak, ne zaman açıklanacağına dair genel bir fikir veriyor.

Call of Duty hayranlarının bildiği gibi, Call of Duty: Vanguard ve Call of Duty: Warzone’u çevreleyen ruh hali oldukça olumsuzdu. Sadece Call of Duty 2023’ün bir yıl erteleneceği raporları değil, aynı zamanda Activision Ocak ayında Vanguard ve Warzone ile oyuncuların hayal kırıklıklarını duyduğunu belirten bir açıklama bile yayınladı. Söylemeye gerek yok, Call of Duty 2022 için pek çok beklenti var. O zaman bir sonraki Call of Duty oyununun beklenenden çok daha erken ortaya çıkması sürpriz olabilir.

Önde gelen bir Call of Duty sızıntısı olan RalphsValve, geçtiğimiz günlerde Twitter’da bir sonraki Call of Duty hakkında bazı bilgiler paylaştı. Başlamak için, RalphsValve bir Call of Duty etkinliğine işaret eden bir geri sayımı tweetledi. Geri sayıma 30 Nisan tarihi eşlik etti.

RalphsValve daha sonra ilk gönderiyi takip edecekti çünkü bazı insanlar bunun ne anlama geldiği konusunda kafası karışmıştı. Birçoğu, RalphsValve’nin geri sayımı nedeniyle yeni Call of Duty oyununun 30 Nisan’da tamamen ortaya çıkacağı sonucuna vardı. Ancak durum böyle değil. İkinci bir tweet’te RalphsValve, “Reveal”ın aslında Mary için ayarlandığını, ancak tam açıklama için belirli bir tarih vermediklerini söyledi. Geri sayımın özellikle ne için olduğunu netleştirmeseler de, muhtemelen bir teaser veya geleneksel Call of Duty duyurusu duyurusu için.

Açıkçası, Call of Duty 2022, haberlerin doğrulanmamış tek bir kaynaktan geldiğini ortaya koyduğundan, aksi kanıtlanana kadar bir söylenti olarak kabul edilmelidir. Bir Call of Duty duyurusu ve açıklaması için hala çok erken olduğu gerçeği de var. Sonuçta Call of Duty: Vanguard Ağustos 2021’e kadar açıklanmamıştı. Bununla birlikte, erken açıklama, Call of Duty’nin mevcut durumuyla ilgili hayal kırıklıklarının bir sonucu olabilir.

Sızıntılar zaten bu yılki Call of Duty projesinin adını doğruladı. Kısa süre önce beğeni toplayan Call of Duty: Modern Warfare yeniden başlatması Call of Duty: Modern Warfare 2’nin devamı olduğu söyleniyor. Infinity Ward tarafından geliştirilecek ve seri için geleneksel olduğu gibi bu tatil sezonunda piyasaya sürülecek. ‘Yıllık program. Belki de beklenenden biraz daha erken başlayacak.

Call of Duty 2022’nin resepsiyonu ve beraberindeki Call of Duty: Warzone yeniden lansmanı, dizinin yönünü önemli ölçüde değiştirebilir. Belki de bu yüzden Activision yeni oyunu erken tanıtacak, böylece lansmandan önce ayarlamalar yapabilir. Söylemeye gerek yok, Call of Duty hayranı olmak için ilginç bir zaman.

Call of Duty 2022 geliştirme aşamasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?