Oyun Gündem

Souls-like Oyunu Thymesia’nın Çıkış Tarihi Kesinleşti

Bloodborne’un gotik cazibesi ve kanlı savaş sisteminden ilham alan ilgi çekici bir aksiyon oyunu olan Thymesia, geliştirici Overboard Studio tarafından geliştiriliyor. Yeni bir Twitter gönderisi oyunun çıkış tarihinin birkaç gün ertelendiğini söylüyor. Ancak bu son erteleme olacak ve bu yüzden oyunun çıkış tarihi netleşti.

Thymesia demosunun Steam’de yayınlanmasının ardından geliştiriciler, kullanıcılardan alınan geri bildirimleri topladı ve nihai yapıyı en iyi şekilde yayınlamak için oyunun çıkışını birkaç gün ertelemeye karar verdiler. Böylece Thymesia; PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için daha önce planlandığı gibi 9 Ağustos’ta değil, 18 Ağustos’ta çıkacak.

Geliştirici Açıklaması:
“Son Steam demosu hakkında topluluk geri bildirimlerini duyduktan sonra, Thymesia’nın lansman tarihini 18 Ağustos’a taşımak için zor bir karar aldık. Thymesia’yı mümkün olduğunca uygun ve uygun fiyatlı hale getirmeye %100 kararlıyız. Ek süre, tüm platformlarda gerekli değişiklikleri ve düzeltmeleri uygulamamıza izin verecek. Thymesia’ya gösterdiğiniz tüm desteği ve sevgiyi takdir ediyoruz ve gelecek ay Corvus rolünü üstlenmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz!”

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?