HaberlerOyun Gündem

Sony Marvel’s Spider-Man 2’nin Çıkış Tarihini Doğruladı

Sony, 2023 yılında PlayStation’a gelecek bazı oyunların bilgisini verdiği blog yazısında Marvel’s Spider-Man 2 için çıkış tarihini doğruladı. Insomniac, Spider-Man video oyunu serisinin bir sonraki devam oyunu hakkında sessizliğini koruyordu ve tüm yıl boyunca Marvel’s Spider-Man 2’yi saran söylentilerin çoğunu varsayımlar oluşturdu. Şimdi Sony’den gelen resmi bir haber, oyunun çıkış tarihini belirliyor.

Sony, birinci parti özel oyunlarıyla büyük bir yıl geçirdi. Horizon Forbidden West ve God of War Ragnarok gibi oyunları nihayet piyasaya çıkardıktan sonra, Sony’nin daha önce duyurduğu PS5 oyunlarının çoğunu piyasaya sürdüğünü söyleyebiliriz. Şimdi hayranlar Sony’nin sırada hangi oyunları olduğuna bakıyor. İlk duyuru fragmanından bu yana sessizliğini koruyan ve PlayStation oyuncularının aklının bir köşesinde yer alan oyun Marvel’s Spider-Man 2 oldu.

Neredeyse 2022 yılının tamamını Insomniac’ın sevilen Marvel’s Spider-Man oyunu ve spin-off oyunu Spider-Man Miles Morales’in devam oyunundan bahsetmeden geçiren ve söylentilere göre bir PlayStation Showcase düzenleme fırsatını kaçıran Sony, nihayet Marvel’s Spider-Man 2’yi ne zaman piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı. PlayStation Blog’da yayınlanan bir gönderide Marvel’s Spider-Man 2 için beklenen çıkış tarihi “2023 Sonbaharı” olarak belirlendi.

Marvel’s Spider-Man 2’nin 2023 Sonbaharında PS5’te yayınlanması bekleniyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir