Oyun Gündem

Sons of the Forest Erken Erişim’de Çıkış Yapıyor!

Merakla beklenen hayatta kalma korku oyunu Sons of the Forest, erken erişim yayınlanacak.

Sons of the Forest’ın arkasındaki stüdyo Endnight, The Forest’ın merakla beklenen devam oyununu ertelemek yerine oyunun erken erişime açılacağını belirten resmi bir duyuru yaptı. Oyunun karmaşıklığı nedeniyle Sons of the Forest, pek çok hayranın beklediği gibi bir oyun olabilmesi için oyunculardan gelecek geri bildirimlere güvenecek.

The Forest’ın şaşırtıcı başarısından bu yana, Sons of the Forest’ın daha da büyük ve daha iyi olması için beklentiler yüksek. The Forest’ın birkaç yıl önce piyasaya sürülmesiyle birlikte, devam oyunu için duyulan heyecan yıllar içinde pek çok kişi için arttı ve bu durum bazen stüdyoların üzerinde bir sonraki oyunu mümkün olan en kısa sürede piyasaya sürme baskısı yaratabiliyor.

Endnight, oyunun çıkışını ertelememek için Steam’de resmi bir açıklama yayınlayarak oyunun ertelenmeyeceğini, ancak oyunun tamamen bitmemiş olmasına rağmen insanların hala oynamasına izin verecek bir erken erişim sürümüne sahip olacağını söyledi. Endnight’tan yapılan açıklamada, The Forest’ı bu kadar özel kılan en büyük şeylerden birinin, geliştirici ekibin zaman içinde daha da iyi bir oyun yaratmasına olanak tanıyan oyuncu geri bildirimleri olduğu belirtildi. Bu erken erişim sürümü, oyunculara The Forest’taki cevaplanmamış sorularla yüzleşme fırsatı verirken, stüdyoya da uygulamalı geri bildirim. konusunda yardımcı olacak.

Sons of the Forest 23 Şubat 2023’te PC için yayınlanıyor.

Kaynak
Gamerant

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir