Oyun Gündem

Sniper Elite 5’ten İlk 15 Dakika Videosu

Bugün yanlızca bir saat önce IGN’nin video kanalında, Sniper Elite 5’in yeni oynanış videosu yayınlandı. Videoda, Atlantik Duvarı’nda gerçekleşen tanıtım görevinin geçişini görebilirsiniz. Oyunun içeriğini gösteren başka bir videolar da yayınlanmıştı, bu yeni video oyunun ilk 15 dakikasını gösteriyor ve geliştirilmiş öldürme kamerasını da içeriyor.

Sniper Elite 5, genişletilmiş Hitman tarzı açık ülke seviyesi tasarımı, tonlarca silah özelleştirmesi, karakter yükseltmeleri ve Nazi gizli planlarını durdurmak için tasarlanmış bir hikaye ile İkinci Dünya Savaşı keskin nişancı serisine devam ediyor. Oyun D-Day’de geçiyor ve ilk birkaç görevde Karl Fairbairn, Müttefik işgali öncesinde silahları yok etmek için bir denizaltıya gönderiliyor. Ardından Project Kraken adlı daha derin bir Nazi planını ortaya çıkarıyoruz. Rebellion’daki geliştiriciler, oyunu gizlilik, kontrol, güç ve hız olarak kategorize ettikleri çok çeşitli oyun tarzlarına uyarlamak istiyor. Bu fikre uygun olarak, Atlantik Duvarı haritası açık alanlardan hendeklere ve yeraltı sığınaklarına kadar birçok farklı rotaya sahip olduğunu görebiliyoruz.

Sniper Elite 5, 26 Mayıs’ta PlayStation 4, PS5, Xbox Series X|S ve PC dahil tüm büyük platformlarda çıkıyor. Oyun, hem tek oyunculu, hem co-op hem de çok oyunculu oynanışa sahip.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?