Oyun GündemRehberTümü

Sniper Elite 5: Rat Bomb Nasıl Kullanılır (Mission 4 War Factory Kill Challenge)

Bu kılavuz, oyuncuların fare bombası kullanarak Ehrlich’i öldürmelerine ve Sniper Elite 5’in Görev 4: Factory Kill öldürme mücadelesini tamamlamalarına yardımcı olacak.

Sniper Elite 5’teki Görev 4 öldürme mücadelesi, oyunculara bir fare bombası kullanarak Ehrlich’i öldürme talimatı verir ve bunu tamamlayanlar Machine Pist.44 SMG’nin kilidini açar. Bir fare bombası elde etmek oldukça basit olsa da, seviyenin başında Direniş Savaşçısının arkasında bulunabileceğinden, onu Ehrlich’i göndermek için kullanmak biraz kafa karıştırıcı olabilir. Bu kılavuz, bu karışıklığı gidermek ve Sniper Elite 5’te bir fare bombasının nasıl kullanılacağı ve Savaş Fabrikası öldürme mücadelesinin nasıl tamamlanacağı hakkında ayrıntılar sağlamak için burada.

Sniper Elite 5 Rat Bomb Nasıl Kullanılır

Fare bombası kullanmanın ilk adımı, Matthaus Ehrlich’in oturduğu binaya gizlice girmektir. Bu binaya girdikten sonra, Sniper Elite 5 oyuncuları yerdeki birkaç beyaz farenin ana hatlarını görecekler ve birine yaklaşmalı ve bombayı yerleştirmek için onunla etkileşime girerek fark edilmeden kalmalılar. Bu yapıldığında, hayranlar sadece Ehrlich’in Dietrich ile konuşmasını bitirmesini beklemeli, bu noktada binada dolaşmalı, fareyi bulmalı ve bombayı kendisi patlatmalıdır.

Bir oyuncu bu amaçlanan yöntemi kullanarak Ehrlich’i öldüremezse, takip edebilecekleri birkaç seçenek daha vardır. Birincisi, fare bombasını binanın girişine yakın bir yere yerleştirmek, Ehrlich’in dikkatini çekmek için ıslık çalmak ve sonra hemen dışarıda durmak. Bu konumdan, keskin nişancı video oyunu hayranları fareye ateş edebilmeli ve hedef yakınlardayken patlatmak onu ortadan kaldırmalı ve öldürme mücadelesini tamamlamalıdır.

Diğer seçenek, Ehrlich’i doğrudan meşgul etmek ve onu sakinleştirmek. Oyuncular daha sonra bilinçsiz karakteri sıçan ana hatlarıyla odaya taşıyabilir ve onu birinin yanına yere koyabilir. Oradan, üçüncü şahıs nişancı hayranları bombayı basitçe kurmalı, ondan biraz uzaklaşmalı ve ardından hedefi öldürmek ve silahın kilidini açmak için patlayıcıyı menzilli bir silahla patlatmalıdır.

Oyuncular artık Görev 4 öldürme mücadelesine yaklaşmanın birkaç yolu hakkında ayrıntılara sahip olsa da, bazı hayranlar hala ellerindeki görevi tamamlayamadıklarını görebilirler. Gerçekten de, Ehrlich’in fare bombalarıyla nasıl etkileşime girdiği konusunda bir tutarsızlık var gibi görünüyor ve patlamaları zaman zaman onu ölmekten ziyade aciz bırakıyor. Bu, bugünün Xbox Game Pass oyununa gelecek bir yamada ele alınması mümkündür, ancak şimdilik oyuncuların kendilerine sunulan tüm seçenekleri denemeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir