Oyun Gündem

Skull and Bones: Beta’ya Nasıl Kaydolunur?

Skull and Bones birkaç ay içinde çıkıyor, ancak sabırsız oyuncular bir beta testinde daha erken deneyebilir.

Ubisoft’un Kafatası ve Kemikleri, fırında çok zaman harcanan bir başlık. Proje ilk olarak 2013’te geliştirmeye başladı ve dokuz yıllık geliştirme süreci boyunca Skull and Bones çeşitli versiyonlardan ve yapılardan geçti.

Yine de hem geliştiriciler hem de hayranlar tünelin sonundaki ışığı görmeye başlıyor. Ubisoft kısa süre önce Skull and Bones’un çıkış tarihini açıkladı ve oyununun bir şekilde tamamlanmış versiyonunu gösterdi.

Çoğu oyuncu 8 Kasım 2022’de denize açılabilecek. Ancak şanslı bir kaç oyuncu ayak parmaklarını Skull and Bones’un bulanık sularına biraz erken daldırabilecek.

Skull and Bones’ Insider Program


Ubisoft, Skull and Bones için içeriden bir program açıkladı. PC, PS5 ve Xbox Series X/S oyuncuları, oyunun nihai sürümünden önce beta test kullanıcıları olmak için gönüllü olabilir ve bu da oyunun bazı çevrimiçi özelliklerinin stres testine yardımcı olur.

Yazma sırasında, bu beta testlerinin ne zaman başlayacağı veya oyunculardan hangi nitelik ve kısıtlamaların bekleneceği bilinmiyor. Yine de, oyun sadece birkaç ay sonra, test muhtemelen yakında düşecek, bu yüzden ilgilenen oyuncular tereddüt etmemelidir.

Skull and Bones Beta’ya Nasıl Kaydolunur?


Başvuru süreci basittir. Oyuncuların Ubisoft’un Skull and Bones sitesindeki kayıt sayfasına gitmeleri yeterli. Oradan, hangi platformda oynamayı düşündüklerini seçerler ve aşağıdaki “kayıt ol” düğmesini tıklarlar.

Bundan sonra, bir Ubisoft Connect hesabı, bir Facebook hesabı, bir PSN hesabı, bir Xbox hesabı veya bir Twitch hesabı kullanarak oturum açmaları istenir. Tüm bu veriler içeri girdikten sonra, oyuncuların sadece beklemeleri ve seçildiklerini ummaları gerekir.

Bununla birlikte, potansiyel oyuncuların akıllarında tutması gereken birkaç şey var. İlk olarak, geliştiriciler Skull and Bones’un lansmanda beklenenden daha az fantastik öğeye sahip olacağını zaten belirtmişti, Bu bir Beta olduğundan, bazı özelliklerin eksik olması veya cilaya ihtiyacı olabilir – beklentiler kontrol altında tutulmalıdır.

İkinci olarak, Insider programının üyelerinden bir Gizlilik Sözleşmesi imzalamaları istenecek ve yalnızca ilgili taraflarla bilgi paylaşmaları beklenecek. Skull and Bones şimdiden sızıntılara konu oldu ve Ubisoft ileriye dönük bilgiler konusunda muhtemelen temkinli olacak. Oyuncular, endişelenmeden kolayca yayınlayabilecekleri veya paylaşabilecekleri bir deneyim elde edemeyebilir.

Skull and Bones PC, PS5 ve Xbox Series X/S için 8 Kasım’da çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir