Oyun Gündem

Sıra Tabanlı RPG Wartales Steam Erken Erişim Tarihi Açıklandı

Shiro Games’teki geliştiriciler öncelikle mükemmel strateji oyunları Northgard ile tanınırlar ve bugün sıra tabanlı açık dünya RPG Wartales’in Steam Early Access aracılığıyla 1 Aralık 2021’de yayınlanacağını duyurdular. Erken erişim zamanlaması hakkında içerik oluşturucular aşağıdakileri bildirdi:

Planlanan erken erişim tarihi yaklaşık 12 aydır, ancak hedeflerimize ne kadar çabuk ulaşabileceğimize ve planlanan tüm özellikleri ve içeriği ne kadar hızlı uygulayabileceğimize bağlı olarak daha erken olabilir. Ama burada aceleye gerek yok, sadece son sürüm çıktığında oyunun tam olması gerektiği yerde olduğundan emin olmak istiyoruz.

Savaşların, ölümün ve kâr hırsının günlük hayatınızı belirlediği açık bir dünyada ilkesiz paralı askerlerden oluşan bir mangaya liderlik etmelisiniz. Bu tamamen sıradan bir kadro: İnsanlığı kurtarmak için bin yılda bir doğan kahramanlar yok. Göreviniz, düşmanca, sert bir dünyada hayatta kalmak ve başarılı olmaktır.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?