Oyun GündemPCPlay StationXBOX

Sherlock Holmes: Chapter One Fragmanı Yayınlandı

Sherlock Holmes için oynanış fragmanı yayınlandı.

Kitapları, dizileri ve filmleriyle çokça sevdiğimiz Sherlock Holmes oyun dünyasına yeni bir oyunla geliyor. Gelişmiş grafikleri ve oyun içi dinamikleri ile adından çok söz ettirecek oyun için ilk fragmanı yayınlandı. Sherlock hayranlarının uzun süredir beklediği Sherlock Holmes: Chapter One; Gizem, gerilim, hayal gücü ve entrika konusunda oyuncuları doyuracak.

Sherlock Holmes: Chapter One’da suçluları bulmak için kılık değiştirip, olay örgülerini birbirine bağlayıp mümkün olduğunca sakinliğimizi koruyarak sonuca ulaşmaya çalışıyoruz. Oynanış videosunda öne çıkan en önemli noktalardan biri, NPC’lerin mimiklerine kadar dikkat etmemiz gerektiği. Özellikle karakterleri sorguladığımız bölümde “söylediğimiz her şey” hikayeye etki edecek.

Sherlock Holmes: Chapter One Çıkış Tarihi

Sherlock Holmes: Chapter One 2021 yılı içerisinde ilk olarak PC’de daha sonra Playstation 4 ve 5, Xbox One, Xbox Series X ve S için çıkacak.

Oyun, Türkçe dahil birçok dil desteğiyle sunulacak.

Gameolog

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir