Oyun Gündem

Shattered: Tale of the Forgotten King PlayStation’a Geliyor

Geliştirici Redlock Studios ve yayıncı Forthright Entertainment’ın RPG’si olan Shattered: Tale of the Forgotten King, 30 Mart’ta Playstation ve Switch’in yanı sıra Epic Games Store’da satışa sunulacak. Oyunun Xbox versiyonu daha sonra gelecek.

Oyun Hakkında:

Shattered, bir 2.5D açık dünya RPG’sidir. Oyuncular Gezgin pelerinini giyer ve zamanın boşluğunda süzülen gizemli dünyalarda bir yolculuğa çıkarlar. Hayatta kalanlardan bazılarıyla tanışarak tüm bir medeniyetin düşüşünü takip edeceksiniz. Yolculuğunuz boyunca geçmişin fısıltılarını duyacaksınız. Yine de zamanın yıkıntıları arasında yalnız değilsin. Bir Gezgin olarak, bu boşlukta kalanları yöneten karanlık tanrılarla yüzleşeceksiniz.

Oyun, oyuncuları harabelere rağmen bilgi dolu bir dünyayla tanıştırıyor. Ek olarak, dünyanın kendisi açık bir 3B dünya ile 2B platform oyunlarını birleştirir. Her atmosferik ortamın ayrıca kendi müziği, düşman karakterleri ve onu gerçekten benzersiz kılmak için daha fazlası vardır.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?