Oyun Gündem

Shadow Warrior 3, 1 Mart’ta Çıkıyor

Ön Sipariş Paketi, serinin ilk iki oyununu içerir.

Shadow Warrior 3 , yeni açılan PlayStation Store ve Microsoft Store sayfalarınagöre 1 Mart’ta Steam üzerinden PlayStation 4 , Xbox One ve PC için çıkış yapacak

Hakkında

Düşen kurumsal shogun Lo Wang ve eski işvereni, düşmanı olan yardımcısı Orochi Zilla, ebedi hapishanesinden gönülsüzce serbest bıraktıkları eski bir ejderhayı yeniden yakalamak için imkansız bir göreve başlar. Cezalandırıcı bir bıçak ve mermi karışımıyla donanmış olan Lo Wang, karanlık canavarın izini sürmek ve kıyameti bir kez daha geri itmek için dünyanın keşfedilmemiş bölgelerini dolaşmalıdır. Tek gereken ölü bir tanrının maskesi, bir ejderha yumurtası, bir dokunuş sihir ve yaklaşan felaketi savuşturmak için yeterli ateş gücü.

Ana Özellikler

  • Bir Silahlı Çatışmaya Katana Getirin – Şeytani orduların içine ve çevresine atılırken ezici ateş gücünü yıkıcı derecede hassas katana saldırıları ile karıştırarak her karşılaşmada bir ölüm senfonisi yönetin.
  • Fantezi Ayak Çalışması – Hava atışı, duvarda koşma, çift zıplama ve süslü yeni kıskaç kancası gibi çevik hareket teknikleri arasındaki akış, her savaşta tamamen açık olan savaş ve hareket seçeneklerinizi alt üst eder.
  • Yürütün Sonra Yok Edin – Fethedilen düşmanınızın bir parçasını talep etmek için muhteşem bitirme hamleleri yapın ve durdurulamaz bir öfke ve güçlü sihir patlamasıyla güçlerini sürüye geri verin.
  • Dinamik Savaş Alanları – Her ortam, saldırı stratejisine başka bir yaratıcı seçenek katmanı eklemek için etkinleştirilebilen tehlikeli yapılar ve cihazlarla çevrilidir.
  • Neo Feodal Japonya – Kadim samurayların büyüsü ve teknolojisiyle dolu efsanevi bir Asya ülkesinde gezin, şimdi Japon folklorundan şeytani yokai tarafından istila ediliyor.
  • Komik İş – Lo Wang’dan ustalıkla teslim edilen tek satırlık yazılar, Zilla ile sivri uçlu şakalar ve kıyamet gününü yeni bir güne dönüştürme yolunda absürt çıkmazların yoğun bir heyecanı için hazırlanın.

Oynanış Fragmanı

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir