Oyun Gündem

Scrapland Remastered PC için Çıkış Yaptı

Scrapland ilk olarak 4 Kasım 2004’te PC için piyasaya sürüldü. Bir Xbox versiyonu 28 Şubat 2005’te piyasaya sürüldü.

Hakkında

Scrapland , Dünya’da uzak bir gelecekte geçen bir üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunudur . O gelecekte, gezegende sadece robotlar kalıyor ve insanları kabusların yapıldığı canavarlar olarak görüyorlar. Robotlar şehrinde başıboş dolaşan iğrenç bir insan, yapışkan bir varlık tarafından işlenen vahşi cinayetleri araştıracak yeni gelen D-Tritus’u oynayacaksınız.

Bu eğlenceli yolculuğa dalın ve Metroid Dread ve Metroid: Samus Returns, Castlevania: Lords of Shadow ve Spacelords’un arkasındaki stüdyo MercurySteam’in kökenlerini keşfedin.

Temel Özellikler

  • Sistemi Hackleyin – Her biri becerinizi ve mizah anlayışınızı test edecek ilginç kişiliklere ve yeteneklere sahip 15 farklı karakteri kontrol edin.
  • Katili Bulun – Oyunun 140’tan fazla görevini tamamlayabilirseniz, robotların dünyasına sızmış insan katilini bulun ve suç kariyerine son verin.
  • Favori Savaş Geminizle Şehirde Devriye Gezin – Hız, ateş gücü, karşı önlemler, manevra kabiliyeti, direnç… Emek harcarsanız hepsine sahip olabilirsiniz.
  • SAVAGE Çok Oyunculu Modu – Türde hala eşi benzeri olmayan yoğun bir yarış ve savaş kombinasyonu. Yerel bir ağda veya çevrimiçi olarak oyunlarınızı oluşturun veya diğerlerine katılın.
  • Yeniden Düzenlenmiş İçerik – Bu sürüm, yüksek çözünürlüklü modlar, özel sunucular ve gözden geçirilmiş ağ kodu, tam oyun kumandası desteği, oyun içi iyileştirmeler, başarılar ve Steam Bulut desteği ile iyileştirildi .

Fragman videosu

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?