Oyun GündemPC

Scavengers Erken Erişime Açıldı! Yeni Battle Royale Oyununu Kaçırmayın

Midwinter Entertainment, oynaması ücretsiz Erken Erişim battle royale oyunu Scavengers’ı oynamak isteyen herkese açıyor.

Scavengers, Midwinter Entertainment’ın PvE unsurlarına sahip yeni ücretsiz bir battle royale oyunudur, oyun son derece rekabetçi bir pazara girmeye çalışıyor.

Scavengers için Erken Erişim resmi olarak başladı. Son birkaç yıldaki bazı oyunlarda olduğu gibi Twitch’i ilk lansmanının odak noktası haline getirmeye karar vermişti. Erken Erişim kodları yalnızca oyuna odaklanmak için tutulan birkaç yayıncı izlenerek kazanılabilirdi.

İki gün sonra, Scavengers’ı denemek isteyen her oyuncu için açtılar ve şuan her oyuncu oyunu oynayabilir. Tüm gereken, Scavengers’ın Steam profiline gitmek ve kuruluma başlamak için “Şimdi Oyna” düğmesine tıklamak.

Scavengers için Erken Erişimin yalnızca birkaç ay sürmesi planlanıyor, çünkü Midwinter, oyunu başlatmadan önce dengeyi ve ilerlemeyi ayarlayabilmek için oyuncu geri bildirimlerini kullanacak.

Scavengers , battle royale türünün hayranları için, diğer oyunlarda bulunmayan bazı benzersiz mekaniklerle yeni deneyimler sunuyor. Oyuncular deneyim kazanmak ve yağmalamak için yapay zekanın ileri karakollarına baskın düzenlerken, aynı kaynaklar için 20 adede kadar diğer üç kişilik takımla rekabet edecekler.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir