Oyun Gündem

Saykodelik Korku Oyunu: The Chant Duyuruldu

Yayıncı Prime Matter ve geliştirici Brass Token, korku oyunu The Chant’ın 3 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series ve PC’ye geleceğini duyurdu. Şirketler ayrıca kültün karanlık tarafını gösteren yeni bir fragman yayınladı.

Pastoral ve güzel Glory Adası’nda her şey göründüğü gibi değildir. Zihninizi yepyeni bir yaşam tarzına açın ve içinizdeki şeytanları salıvermeye hazır olun derler ama The Chant ile ilk önce o kadar da barışçıl olmayan bir boyuta atlamaya hazır olmalısınız.

Tarikat, 1970’lerden beri adada karanlık ritüeller gerçekleştiriyor ve Karanlığa manevi bir portal açmak için prizmaların kolektif enerjisini kullanıyor. Amaçları ruhsal aydınlanmaya ulaşmak ve derin ve özgürleştirici bir yolculuğa çıkmaktır. Ancak gerçek, gözlerinizin önünde kaotik bir şekilde ortaya çıkarken sizi korkunç bir yola sürükleyen karanlık ve karmaşık bir hikayeyi saklıyor.

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?