DonanımOyun Gündem

Sapphire Radeon RX 6600 XT NITRO + ve Pulse Ekran Kartlarını Duyurdu

Sapphire, Radeon RX 6600 XT serisi grafik kartlarını tanıttı. İki model Radeon RX 6600 XT NITRO + ve Pulse benzer bir tasarıma sahip, iki fan, bir metal arka plaka ile donatılmıştır. Yeni öğeler arasında AMD RDNA 2 mimarisinin oyun teknolojileri desteği yer alıyor.

Sapphire Radeon RX 6600 XT NITRO + grafik kartı daha yüksek frekanslar sunar. Pulse versiyonundan farklı olarak, NITRO + daha kalın bir soğutucuya sahiptir. Ayrıca modelde RGB arka aydınlatması mevcut. Radeon RX 6600 XT NITRO +, tek bir 8 pinli GPU güç konektörü kullanıyor.

Sapphire Radeon RX 6600 XT Pulse, basit bir tasarımı Pulse kaplaması ile birleştiriyor. Modelin bir arka RGB led aydınlatması ve çift BIOS’u yok. Video kartı fabrika değerlerine yakın frekanslar sunuyor. Kartın fiyatının da orijinal versiyona yakın olması bekleniyor.

Gameolog Yazar Ekibi

Kurucu üyelerden oluşan yazar topluluğuyuz. Bütün oyun severlere doğru haberler iletmeyi amaçlıyoruz... Oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip eden ekibimiz, bu sektöre ait son gelişmeleri haber içeriklerini yamaları ve modları size aktarıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir