Oyun GündemTürkçe Yamalar

Salt and Sanctuary Türkçe Yama ve Kurulumu

Mahvolmuş bir denizci, bilinmeyen bir adada kaza yapar. Sırıtan, yosunlu cesetlerin paslı kollara yapıştığı sisle kaplı vadilerde ayaklarını sürüyen figürler kıpırdamaya başlar. Yıkılan, tuzla aşınmış yapıların altında, labirenti andıran geçitler, insan tarafından uzun zaman önce unutulmuş, tarif edilemez kötülüğe götürür.

Salt and Sanctuary, hızlı, acımasız ve karmaşık 2D dövüşü zengin bir şekilde geliştirilmiş RPG mekanikleriyle kusursuz bir şekilde birleştirir. Unutulmuş şehirler, kana bulanmış zindanlar, kutsal olmayan anıtlar ve bir zamanlar kutladıkları düşmüş lordlardan oluşan lanetli bir diyarı keşfederken 600’den fazla silah, zırh parçası, büyü ve eşyayı keşfedin, üretin ve yükseltin.

The Dishwasher: Vampire Smile, The Dishwasher: Dead Samurai ve Charlie Murder gibi stilistik, içgüdüsel ve vahşice yürütülen aksiyon oyunlarından oluşan uzun bir listenin arkasındaki ödüllü indie stüdyosu Ska Studios’tan stüdyonun en çok satan oyunu olan Salt and Sanctuary geliyor.

Yamaya ulaşmak isterseniz BURAYA tıklayabilir veya Forumumuza girebilirsiniz.

Yamaya ulaşmak isterseniz BURAYA tıklayabilir veya Forumumuza girebilirsiniz.

6 Yorum

  1. süper oyun 2d darksouls. bu oyunu es geçmediğiniz için teşekkür ederiz

  2. Discord sunucumuzda Yama Listemiz var Genel sohbete yazarak veya kanalın sol tarafındaki odalara göz attığınız zaman fark ederdiniz. Ama hepsinden önce sunucumuza katıldığınız zaman DM kutunuza mesaj geliyor oradaki açıklamayı okusaydınız da Yama Listemize ulaşabilirdiniz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil uygulamamızı denediniz mi?