Öne ÇıkanlarOyun GündemPCTürkçe Yamalar

Salt and Sacrifice Türkçe Yama ve Kurulumu

Mimlenmiş bir Engizisyoncu (Marked Inquisitor) olarak, diyarda dolaşan Büyücüleri takip ederek, avlayarak ve yok ederek batı sınırında yolculuk edeceksin. Yok ettiğin Büyücülerin uhrevi et ve kemiklerinden benzersiz silahlar ve zırhlar üret.

Tapınağın ötesinde, dizginlenmemiş bir kargaşa diyarı seni bekliyor.

Bir zamanlar huzur içinde olan bir krallık, dizginlenmemiş kaosun acımasız tecessüsleri olan ve yavaş yavaş krallığa sızan Büyücü dalgalarıyla kaosa sürüklenir. Ayıplanmaya mahkûm bir kuvvet olan Mimlenmiş Engizisyoncular (Marked Inquisitors), bir kez daha Büyünün varoluşsal tehdidine karşı durmak için seferber olur. Saklı kalmış bir sır, kadim bir imparatorluğu tamamen yıkımın eşiğine götürme tehlikesi arz ediyor.

Güçlü ve çarpık Büyücüler tarafından rahatsız edilen topraklarda, ayıplanan Mimlenmiş Engizisyoncular Büyücüleri avlama görevini üstlenir.

Mimlenmiş bir Engizisyoncu (Marked Inquisitor) olarak, diyarda dolaşan Büyücüleri takip ederek, avlayarak ve yok ederek batı sınırında yolculuk edeceksin.Engizisyona bağlı olabilirsin ama yapacağın seçimler senin elinde.

salt-and-sacrifice Image

Düşmanlarının Gücünü Kullan

Yok ettiğin Büyücülerin uhrevi et ve kemiklerinden benzersiz silahlar ve zırhlar üret. Düzinelerce güçlü silahta ve düşmanlarının kullandığı yozlaşmış Büyünün “güvenli” bir şekilde kullanımı olan rün sanatında ustalaş.

Kurulum Şifresi: SaltandSacrificetr_Sage

Kurulum: Türkçe Yama Dosyasını “Salt and Sacrifice” Klasörü İçine Atın ve Kurulumu yapın.

TÜRKÇE YAMA MAKİNE ÇEVİRİDİR.

Kaynak: Crazy | Sage

Türkçe Yama v1.0.0.8 Sürümü üzerinden yapıldı diğer sürümlerde çalışıyormu bilmiyorum.

YAMAYI İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?