Oyun GündemTürkçe Yamalar

Saints Row The Third Remastered Türkçe Yama ve Kurulumu

Stilwater’ı kendileri için aldıktan yıllar sonra, Third Street Saints, yakınınızdaki bir mağazada bulunan Saints spor ayakkabı, Saints enerji içecekleri ve Johnny Gat bobble kafa bebekleriyle sokak çetesinden ev markasına dönüştü.
Azizler Stilwater’ın krallarıdır, ancak şöhret durumları farkedilmeden gitmemiştir. Dünyanın her yerinde piyonları olan efsanevi bir suç derneği olan Syndicate, gözünü Azizlere çevirdi ve haraç talep ediyor. Syndicate’e diz çökmeyi reddederek, bir zamanlar gururlu bir metropol olan Steelport’a, Syndicate kontrolü altında mücadele eden bir günah şehrine indirgenmiş savaşa gidiyorsunuz.
Bir tankla paraşütle atlayın, Meksikalı bir güreş çetesine uydu hedefli bir hava saldırısı yapın ve şimdiye kadar görülen en tuhaf oyun senaryolarında sadece bir seks oyuncağı kullanarak yüksek eğitimli bir askeri güce karşı kendinizi savunun ve şehir çapında bir savaşı ateşleyin. bu Steelport’u ateşe verecek.

Kurulum Şifresi: Saintsrowtr_Sage

Not: Türkçe Yama Makine Çeviridir. | Karakter yaratma ekranı, Giysi dolabı ve bazı sol üstte çıkan görev hedeflerini çevirmedim.

Kurulum:Rar’dan çıkardığınız dosyaları Oyunun Dosya Konumu “SaintsRowTheThird” Atın ve Kurulumu yapın

Kaynak: Crazy | Sage

YAMAYI İNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamamızı denediniz mi?