Oyun Gündem

Rus Hacker Denuvo’yu Hogwarts Legacy’den Başarıyla Kaldırdı ve Linux Desteğini Geliştirdi!

Kısa süre önce Rus olduğunu itiraf eden EMPRESS takma adıyla tanınan bir hacker, Hogwarts Legacy için önemli bir yolu daha başarıyla aştı. Denuvo’nun korsan karşıtı korumasını oyundan tamamen ve pratik olarak hiçbir sonuç doğurmadan kaldırmayı başardı. Dahası, Hogwarts Legacy Linux üzerinde tamamen işlevsel hale getirmeyi başarmış ve bir takım iyileştirmeler yapmış.

Hacker’ın Telegram topluluğunda bildirdiği gibi, hataları düzeltme çalışmaları çok iyi gidiyor. Oyunun crack’i halihazırda beşinci beta testinde. Bu süre zarfında, Hogwarts Legacy için kritik çökmeleri ve donmaları ortadan kaldırdı. Şu anda, kırılmış sürüm, premium sürümün tüm içeriğini, zaten dahil edilmiş özel bir Playstation görevini ve tam Linux desteğini içeriyor.

Hogwarts Legacy’nin hacklenmiş versiyonunun önümüzdeki günlerde torrentlerde yer alması bekleniyor. EMPRESS oyunu stabilize etme ve son düzenlemeleri yapma çalışmalarını çoktan tamamladığını paylaştı.

Kaynak
Playground

Gameolog

Gameolog kurucusu olarak oyun sektörünü sıkı bir şekilde takip ediyorum. Sektöre ait son gelişmeleri ve haber içeriklerini sizlere en doğru şekilde iletmeyi amaçlıyorum...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir